Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€4,500

Seat Toledo 2.0 TDI

  • Rruga: vase smajevic 57
  • Lokacioni: Stacion
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 28/11/2017 1:42 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Seat Toledo 2.0 TDI - Image 1Seat Toledo 2.0 TDI - Image 2Seat Toledo 2.0 TDI - Image 3Seat Toledo 2.0 TDI - Image 4Seat Toledo 2.0 TDI - Image 5Seat Toledo 2.0 TDI - Image 6Seat Toledo 2.0 TDI - Image 7Seat Toledo 2.0 TDI - Image 8Seat Toledo 2.0 TDI - Image 9

Përshkrimi


Vetura Seat Toledo 2.0 tdi 140 hp(103 KW) marshin 6 shpejtesi eshte i ardhur nga Zvicrra para nje viti, tash eshte viti i dyte dhe eshte i regjistruar,1 vit.


1729 total views, 1 today

  

Listing ID: 5735a1d678f5970e

Sponsored Links