Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€15

SENZOR

  • Rruga: Presheve
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 05/07/2018 8:49 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180705_224713

Përshkrimi


Senzore te mbrapem per makine,jane te rinje dhe te pa perdorur siç po duken edhe ne foto te kompletuar,ngjyre te zeze.
Per informata ne nr.tel 062 149 75 00


692 total views, 1 today

  

Listing ID: 4065b3e845bb1911

Sponsored Links