Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€600

shes

  • Rruga: rahovic
  • Lokacioni: rahovic
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Karburanti: Benzin
  • Postuar: 19/07/2018 1:25 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
image
imageimageimage

Përshkrimi


shes veturen audi 80 benzin 2.0 i regjistruar edhe 11muj regjistrim ka vetura eka vetem shofershajmen te krisur dhe auben me ngjyr tjeter ne motor osht prefekt ska problem mundeni ne ket numer me lajmru 0621065132


783 total views, 1 today

  

Listing ID: 6915b50912744c0b

Sponsored Links