Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shes banesen ne Bujanoc tek stacioni i autobusave

  • Lokacioni: Te Stacioni Autobusave Bujanoc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 07/04/2018 3:38 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
865F6490-74DD-4DA1-9724-D7568A18E4E0

Përshkrimi


Shes banesen tek stacioni i autobusave ne Bujanoc
Banesa ka 3 dhoma. Dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhine ballkon. Gjendet ne kate te pare cmimi sipas marreveshjes


1270 total views, 1 today

  

Listing ID: 8935ac8e5c35d3a7

Sponsored Links