Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€4,700

Shes Veturen Peugeot Ne Gjendje Shum Te Rregullt

  • Rruga: asdreni
  • Lokacioni: bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Bujanoc
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 18/03/2017 8:23 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_9405
IMG_9406IMG_9407IMG_9409IMG_9411IMG_9425IMG_9430IMG_9435IMG_9442IMG_9422

Përshkrimi


Shes Veturen Peugeot 307 hdi viti 2007 1.6 Diesel
i Regjistruar Deri 24.07.2017
Airbag,Abs,Radio cd,Gomat E Reja t Veres dhe Dimrit

Nuk Bajm Ndrrime


702 total views, 1 today

  

Listing ID: 93658cd47d95dd77

Sponsored Links