Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€370

Shiten

  • Rruga: Abdulla Krashnica 82
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 13/01/2018 4:08 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
26853381_2027301317514046_1280923986_o
26853443_2027301334180711_1198985392_o26854093_2027301307514047_177150423_o26854093_2027301307514047_177150423_o26854973_2027301327514045_454210124_o26905933_2027301324180712_1289965506_o

Përshkrimi


Shiten Mobiljet per Sallon ne gjendje te rregullt.

Kauc tresha 2copë
Kauc dysh 1copë
Fotele 2copë

Dhe Nje komodin per TV (Televizor)

Tel/Fix 017 660 832


1931 total views, 1 today

  

Listing ID: 9105a5a2ecd43535

Sponsored Links