Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,100

Shiten 3 Sony Playstation 3 komplet me TV dhe ulese

  • Rruga: Bujanoc pn
  • Lokacioni: Bujanoc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 07/02/2017 8:05 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_9093
IMG_9094IMG_9095IMG_9096IMG_9097

Përshkrimi


Shiten 3 Sony Play Station 3 + 3 TV me komplet uleset

Cmimi 1100 euro


1312 total views, 1 today

  

Listing ID: 21458997cf177614

Sponsored Links