Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€500

Shiten 5 dritare te aluminit , njera me roletne te rrymes te ardhura nga CH , 1 TEND 4 X 4 DHE NJE BOJLER 300 LITRAVE ME NXEMJE SOLARE

  • Rruga: D.I.TOJAGA 17
  • Lokacioni: PRESHEVE
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 15/02/2017 8:28 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
dritare te aluminit
roletneeetend 4 x 4 e ardhur nga zvicrra e perdonunELCALOR 300 L

Përshkrimi


SHITEN :
5 DRITARE TE ALUMINIT TE ARDHURA NGA CH
NJERA NGA DRITARET ME ROLETNE TE RRYMES
1 TEND ( CARAD ) PER FIRMA , DYQANE 4 X 4
1 BOJLER ELCALOR 300 LITRAVE , LIDHET ME NXEMJE SOLARE , E RUAN NXEHTESIN 92% .
PER ME SHUME LAJMRONU NE NR TELEFONIT : 0628999251


2234 total views, 2 today

  

Listing ID: 483589c351acc783

Sponsored Links