Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€45

Shiten cd per Xbox360

  • Rruga: Ramiz Sadiku
  • Lokacioni: Rahovic
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17522
  • Postuar: 25/02/2017 7:18 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
received_1061105514000095

Përshkrimi


Shiten Cd per Xbox 360.Cd jane origjinale jan blere ne France dhe ne Gjermani.
Fifa13 800 Din
Battlefield Bad company 1000 din
Call of Duty Ghost 10€
Lost Planet 10€
Mortal Kombat DC Universe 1000 din
Xbox Live Arcade 600 Din
Fuzion Frenzy 800 Din
NHL 10 10€
Strangelhood 10€
Call of Duty Black Ops 2, MMW 3 dhe nje loj tjeter vin per 2000 din
Te Gjitha komplet 80€


1090 total views, 2 today

  

Listing ID: 22958b0b12a8ba31

Sponsored Links