Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shiten dhit

  • Lokacioni: Terrnava
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 26/01/2017 4:21 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20170120_143417
20170120_143406

Përshkrimi


Jan 15 cop ngjyr e kuqe siq shihen dhe ne foto reth cmimit ne numrin e telefonit


2569 total views, 1 today

  

Listing ID: 893588a011f5f883

Sponsored Links