Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€60

Shiten fellnet e hekurta

  • Rruga: Terrnoc
  • Lokacioni: Terrnoc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17528
  • Postuar: 22/03/2017 11:01 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_20170316_134441
IMG_20170316_140108_157IMG_20170316_140034_539IMG_20170316_134330IMG_20170316_140052_116

Përshkrimi


Shiten fellnet e hekurta 15 zoll, te pershtatshme per VW dhe tjera vetura me 5 shtrafa

Cmimi i diskutueshem.


1006 total views, 1 today

  

Listing ID: 99158d24fc54ff12

Sponsored Links