Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,200

Shiten kauqat dhe tavolina

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 10/03/2018 7:22 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180303_143752
20180303_14381920180303_14384620180303_14385220180303_14385720180303_143903

Përshkrimi


Shiten kauqat dhe tavolina, kauqat jan pothuajse te rij, cmimi sipas marrveshjes, te interesuarit mund te kontaktojn ne viber +37744770507


No Tags

1931 total views, 1 today

  

Listing ID: 4355aa42f0beecf9

Sponsored Links