Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€400

Shiten mazidalla juniperus 400din

  • Rruga: Terrnoc
  • Lokacioni: Terrnoc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Makedoni
  • Kodi postar: 17528
  • Postuar: 26/09/2023 5:00 am
  • Skadon: 25 ditë, 12 orë
17C1EA0A-AA70-432D-8F60-9B0F5E8E7310
9F2EC7CE-21F1-4E10-A30D-5A818A7675B2

Përshkrimi


Shiten mazidalla juniperus i gjelberhiri cmimi 400 dina
Gjatesia 0,8-1,20m diameter
Dhe juniperus igjelbersaritverdhe
Terrnoc
0631449164
Kemi lloje te tjera te drunjeve dekorativ


61 total views, 1 today

  

Listing ID: 937650f11376b8b5

Sponsored Links