Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€120

Shiten Buferat dhe Pajaqalli

  • Lokacioni: Ternovc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 09/05/2017 6:36 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
18361722_800227953472840_437377211_n
18386515_800227533472882_335961492_n18386830_800227540139548_89833163_n18424474_800227666806202_1250193489_n18424642_800227786806190_1452138399_n18449925_800227926806176_1063892355_n18424539_800837453411890_370400427_n

Përshkrimi


Shiten Buferat dhe Pajaqalli ne gjendje te rregullt,funkionojn mir shum,te ardhura prej Zvicrre ,per me teper kontakto ne nr e telefonit ne Viber ose Whatssap: 0629681147


1380 total views, 2 today

  

Listing ID: 82459120c168b8f5

Sponsored Links