Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,299

Shitet

 • Rruga: Gash
 • Lokacioni: Terrnoc i Madh
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kodi postar: 17528
 • Kilometrat: 140000
 • Viti: 2001
 • Karburanti: Benzin
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: tjetër
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 13/03/2018 9:14 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
28945126_10216015284562862_1968715514_o
28943870_10216015285602888_1489752032_o28928568_10216015286482910_684009528_o19619587_10216015286522911_1025997399_o28942349_10216015286602913_1542498555_o28942840_10216015287242929_882434062_o28939120_10216015287162927_122099016_o28938690_10216015286722916_1993973829_o28943332_10216015287762942_117971149_o28928747_10216015287042924_886409813_o

Përshkrimi


Shitet vetura Volswagen Polo 1.4 benzine viti i prodhimit 2001,kilometrazha 140000 te garantuara me liber te servisti,vetura eshte e doganuar dhe shkon ne emer te blersit,eshte e ardhur nga Zvicrra dhe i ka te gjitha serviset e kryera.


2147 total views, 1 today

  

Listing ID: 3115aa83f1a81921

Sponsored Links