Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€8,300

Shitet Audi A4 2.0 TDI

 • Rruga: Rruga Qazim Hakaj
 • Lokacioni: Prishtine
 • Shteti: Kosov
 • Qyteti: Tjetër
 • Kodi postar: 10000
 • Kilometrat: 235000
 • Viti: 2008
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: tjetër
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 18/11/2022 11:03 am
 • Skadon: 73 ditë
35A47F13-A970-466D-B06D-409CA6DB5DF6
79E04D3A-A4A0-4875-9315-5F676A7977A79CB48781-188A-480D-8921-2FF9455B4DF87DE799F6-6F86-45A4-A84F-3793679D817E01DA5E17-80D7-4877-A58D-EBAE1CA3F0170C071AAB-0E1C-4AA6-90ED-58FCCF6388AA4ADF89AA-29FE-496A-9999-208A68AFF1AF

Përshkrimi


Audi A4 2.0 TDI 105 KW.
Viti i prodhimit 2008.
Regjistrimi i pare 2010.
235000KM.
Regjistrim ka deri me 31.08.2023.
Te gjitha serviset i ka te kryera me rregull dhe me liber te servisit.
Cmimi 8300 i diskutueshem vetem per bleres serioz , nuk nderrohet.

Kontakti: +38345155543 Whatsapp & Viber.
Dhe +38345783055


210 total views, 4 today

  

Listing ID: 125636fa1974c615

Sponsored Links