Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet banesa

  • Rruga: 15 Nëntori
  • Lokacioni: GOLDEN PALACE II
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 03/12/2017 11:51 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
97F108CE-7486-4B9B-8296-A84454BBCD52

Përshkrimi


Shitet Banesa 119 m2
eshte me :
3 Dhoma Gjumi
1 Dhom Ndenjës
2 Banjo
1 Teras
Dhe kati i parë


776 total views, 2 today

  

Listing ID: 9295a23e51e913b9

Sponsored Links