Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€3,300

shitet bmw 320 dti dhe shitet kombi ford tranzit

 • Lokacioni: Ternoc
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kodi postar: 17528
 • Kilometrat: 141400
 • Viti: 2006
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 2/3
 • Ngjyra: Bardhë
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 22/02/2018 8:59 am
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
AC5FACFB-D99C-4151-962F-DFABC2FB4F57
71BB1C40-9BDF-435B-99F7-5790E50187161E01FC17-C2C8-466B-B01C-26D5C2413F1593570E84-824A-4B61-ADCF-803D84486D751E2D31F4-81AA-4052-BBBF-614283086FA7CE27B93B-C6E8-4A24-81EE-E24FEDC0504DAD8107EA-CB7F-4AE0-85B7-0566DCC22FCA

Përshkrimi


Shitet bmw 320 d karavan qmimi sipas marveshjes bejm edhe ndrim shitet edhe kombi ford tranzit viri 2006 tdi i ardhur nga ch cmimi sipas marveshjes bejm edhe ndrrim


1011 total views, 1 today

  

Listing ID: 6035a8e867901d0c

Sponsored Links