Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€200

Shitet Galaxy J5 2017 version special me 3g ram/32giga memory, dual sim

 • Lokacioni: Zhunice
 • Qyteti: Preshev
 • Shteti: Serbia
 • Kodi postar: 17523
 • Gjendja: Sikur i Ri
 • Modeli: Samsung
 • Ngjyra: Flori
 • Garancion: Po
 • Sim-kartela: Dual-Kartel
 • Postuar: 16/12/2017 11:41 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Samsung-Galaxy-J5-2017-Review-094-UI
372642217_3-samsung-galaxy-j5-pro-2017-16gb-blue-black-gold-new

Përshkrimi


Shitet Galaxy J5 2017 verzion special 3giga ram/ 32 giga memory, dual sim.
Telefoni eshte i perdorur 1 muaj ka garanci edhe 5 muaj.
Ka kutine dhe te gjithe aksesoret.


2296 total views, 1 today

  

Listing ID: 2085a35af3471b6b

Sponsored Links