Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,250

Shitet Golf III 1.4 benzin dhe Plin

  • Rruga: Zenel Ajdini bb
  • Lokacioni: Preshevë
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 01/10/2017 1:53 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_2805
Auto DraftAuto DraftAuto DraftAuto DraftAuto DraftAuto DraftAuto DraftAuto Draft

Përshkrimi


Shesë veturën Golf III 1.4 benzin dhe Plin (dizne) viti: 12/1997, në gjendje të mirë, hargjime të vogla, regjistrim ka deri ne fund të muajit Maj 2018, ka vërtetim të atestit deri 2019. Me veturën vinë dhe 4 goma të dimrit.
Bëjë ndrrim me Opel Corsa 1.3 CDTI

Çmimi i negociushëm..


1273 total views, 2 today

  

Listing ID: 27559d0f34a91eeb

Sponsored Links