Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,800

shitet kombi

 • Rruga: gash bb
 • Lokacioni: veliki ternovac
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kodi postar: 17528
 • Kilometrat: 85000
 • Viti: 2006
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Zezë
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 14/12/2017 4:20 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20171212_155441
20171212_15543220171212_15550420171212_15562220171212_15552720171212_155541

Përshkrimi


shitet kombi ford tranzit viti prodhimit 2006 me pak klm i ardhur nga zvicrra pa dogan . vlen te shikohet kush asht i interesuar çmimi sipas marrveshjes mud te kryhet dhe doganimi ne emer te blersit.


955 total views, 1 today

  

Listing ID: 1615a32a4a579286

Sponsored Links