Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

shitet prekulica jipet me qera

  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Postuar: 20/03/2018 7:33 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180320_162637
20180320_16271820180320_16275120180320_16282520180320_162800

Përshkrimi


Shitet prekulica asht  n gjendje te mir  me regjistrim 1 vjet guma tmira

kujt i nevojitet mundet me mor dhe me qera

ju ofrojm  transport +381628790518


1335 total views, 1 today

  

Listing ID: 1395ab161f0e3f1d

Sponsored Links