Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€145,000

Shitet Shtëpia

  • Rruga: Lagjja Arberia
  • Lokacioni: Gjilan
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Kodi postar: 60000
  • Postuar: 26/07/2017 9:39 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
received_1892912971033435
received_1892913031033429received_1892913081033424received_1892912987700100received_1892913144366751received_1892912984366767received_1892913041033428received_1892912954366770received_1892913047700094received_1892913041033428

Përshkrimi


Shtepi Banimi komplet me lokal. lokali 56 kuadrat .
shtepia gjendet afer rruges kryesore gjilan -preshev ( lagjja arbria)
eshte e maruar ne vitin 2004-2005
shtepija shitet me mobile komplet
kati pare komplet pllaka i shtruar
kati dyt koridoret jan me pllaka ndersa dhomat jan me laminat
shtepia ka nxemje qendrore , klima
shtepia ka 5 dhoma fjetje 1 sallon dhe nje kuzhin
ka garazh te vetures
dyert e dhomave jan ndrruar ne vitin 2016 te gjitha
shtepia eshte me materialin me te mirin e punuar per kete
posedoj planin dhe projektin.
shtepija eshte e izoluar me stiropor 10 cm gjithashtu ka edhe kulmin me izolim per me shum informata na kontaktoni
ne tel/ viber +46707353537


1894 total views, 2 today

  

Listing ID: 433597863388b125

Sponsored Links