Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€78,000

shitet shtëpia

  • Rruga: Brigada Proletariate BB
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 10/12/2017 9:46 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
shtepia 1
shtepia 2shtepia 3shtepia 4shtepia 5

Përshkrimi


Shitet shtëpia përballë Terminalit, ose mbrapa fabrikës FLUIDI. Është shtëpi e ndërtuar në vitin 2013, e përshtatshme për banim, ka kanalizim, shtëpia është e legalizuar, ka rrymë të legalizuar.
Gjithsej shtëpia dhe trolli janë 610 m2. Ka garazhë për dy makina.
Nr. viber: +38972 614 805


2987 total views, 1 today

  

Listing ID: 7835a2d0261223fb

Sponsored Links