Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet shtepia luksoze ne Terrnoc te Madhe. Fasada dhe dritaret te reja.

  • Rruga: Mosque Rd
  • Lokacioni: Te Xhamia e Re, Terrnoc i Madhe
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 01/07/2018 5:56 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180509_192155
20180509_19220520180509_192143

Përshkrimi


Çmimi sipas marreveshjes. Ju lutemi na kontaktoni ne tel. +37744193388 (viber), +38349777128 (viber).


4513 total views, 1 today

  

Listing ID: 29359bff86e4dd61

Sponsored Links