Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet Shtepia ose leshohet me Qera ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e Re

  • Rruga: Rruga B
  • Lokacioni: Prishtine
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Kodi postar: 100000
  • Postuar: 05/04/2018 4:37 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
original
1Shitet-Shtepia-ose-leshohet-me-qera-ne-Prishtine- (1)Shitet-Shtepia-ose-leshohet-me-qera-ne-Prishtine- (6)Shitet-Shtepia-ose-leshohet-me-qera-ne-Prishtine- (7)Shitet-Shtepia-ose-leshohet-me-qera-ne-Prishtine- (5)

Përshkrimi


Shitet shtepia ose leshohet me qera ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e Re apo Mati 1 Rruga B autostrada me qasje ne te, mbrapa Maxi 24h, Shtepia esht e perfunduar dhe e gatshme per banim lagje e mir me Shtepia dhe banesa, Shtepia gjithashtu esht e pershtatshme per Biznes, katin e par me be Lokal, apo ndonje veprimtari te ndryshme apo me leshu me qera kate kate ose gjith shtepin per zyre depo etj vend i pershtatshem.
Dokumentacioni esht ne rregull dhe shitja perkthimi behet menjher tek noteri.
Per me shum na kontaktoni ne tel

044 240419
Qera. 1500 euro
Qmimi 255.000 euro


2029 total views, 1 today

  

Listing ID: 4735ac650c4ea6b6

Sponsored Links