Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet shtëpia

  • Rruga: Marsal Tita Nr.07
  • Lokacioni: Qendër
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 27/06/2017 4:33 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20170627_125316
20170627_12532920170627_12535820170627_12560920170627_12552420170627_12564920170627_12571520170627_12580020170627_132521

Përshkrimi


Shitet shtèpia ne rrugen Marsala Tita nr.07 ne qender te qytetit(presheve).Shtepia me oborr ka nje siperfaqe prej 327m2 vetem shtepia ka siperfaqe 220m2(110×2)dy katshe.Kati pare posedon 1 sallon me kuzhine 2 dhoma gjumi dhe banjo,kati dyte posedon 2 dhoma gjumi,banjo dhe 2 tarasa.Bëjme edhe ndrrim me banese ne Prishtine dhe Fushe Kosovè.


1459 total views, 1 today

  

Listing ID: 376595288d747014

Sponsored Links