Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shitet shtepija me qmimin shum te volitshme!

  • Rruga: Ivo lola ribar
  • Lokacioni: Preshev
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 29/09/2023 6:27 am
  • Skadon: 28 ditë, 14 orë
Screenshot_20230927_172203_Facebook

Përshkrimi


Shitet shtepia ne rrugen Ivo lola Ribar ne Presheve nr 2 prane kabines te rrymes ku paguan rrymen !Shtepia eshte dy kate me letra te rregullta me siperfaqe 350 m2 me oborr perreth shtepise ka uje kanalizim rryme shtepia eshte e ndertuar ne vitin 2005 per me shum telefononi ne nr 0628729822 viber dhe whatcap!


108 total views, 1 today

  

Listing ID: 28365144bb25a951

Sponsored Links