Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€5,700

Shitet vetura Mercedes C 220 (viti 2006)

  • Rruga: 15 Nentori 10
  • Lokacioni: Presheve
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 23/03/2017 12:42 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_0192
IMG_0194IMG_0195IMG_0193

Përshkrimi


Vetura eshte ne gjendje perfekte. Ka fellne dhe goma te veres dhe dimrit. Eshte importuar nga Gjermania dhe ka regjistrim ne Serbi deri me dhjetor te vitit 2017. Me kilometrazhe te kaluar prej 217.000 km
Per cdo info na kontaktoni ne tel. 0638110879


1219 total views, 1 today

  

Listing ID: 33758d3ada9046bc

Sponsored Links