Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,000

shitje iventari

  • Rruga: zenel ajdini
  • Lokacioni: presehev
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 18/11/2022 11:04 am
  • Skadon: 72 ditë, 22 orë
IMG-20221115-WA0002
IMG-20221115-WA0006IMG-20221115-WA0005IMG-20221115-WA0004

Përshkrimi


Shitet invetari per teras gjithsej 40 karrike dhe 10 tavolina me cmim te volitshem na kontaktoni 066144248


35 total views, 1 today

  

Listing ID: 1596374b017af0a5

Sponsored Links