Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€550

Shitje

  • Rruga: Bujanovc
  • Lokacioni: Bujanovc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 15121988
  • Postuar: 03/05/2017 8:05 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Screenshot_2017-05-03-21-54-26

Përshkrimi


Shitet Cagiva 100cciposa ardhun prej ch me dokumenta doganen eka tpagume vetem me regjistru motorii osht ishpejt dhe meni fjal tip top per mashum info ne tel


1814 total views, 1 today

  

Listing ID: 893590a37da5c70a

Sponsored Links