Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shlep-Abschleppwagen DASHI

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 23/07/2017 3:21 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
15542077_1823863204566068_5343276316501520280_n
15672809_1823866347899087_6688359775680161948_n15622115_1823866341232421_3799117625216572605_n15621970_1823866337899088_3556054640557005351_n

Përshkrimi


Bejme bartjen e automjeteve prej cdo shteti dhe ne cdo shtet te Europes. Vrsimo slepovanje vozila iz bilo koje drzave i u sve drzave Evrope.


930 total views, 1 today

  

Listing ID: 6175974befac62a7

Sponsored Links