Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€199

« Shpalljet » iphone 6s Roze Gold nga Zvicra 1 Vit Garanci 2019

 • Rruga: dheu i bardh
 • Lokacioni: gjilan
 • Qyteti: Tjetër
 • Shteti: Kosov
 • Kodi postar: 60000
 • Gjendja: I Ri (pa-përdorur)
 • Modeli: Iphone
 • Ngjyra: Flori
 • Garancion: Po
 • Sim-kartela: 1Sim-kartel
 • Postuar: 06/07/2018 4:54 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
36708761_1905763256153711_8950889072394502144_n
36660475_1905763376153699_8074177210946158592_n36686756_1905762292820474_968111230818451456_n36808287_1905762169487153_369596525824704512_n36686035_1905763016153735_3470323997390929920_n36718461_1905762936153743_4247167312177659904_n36698265_1905762829487087_8730492499182747648_n36724798_1905762482820455_5643625084649209856_n36777475_1905762556153781_5324782341980160000_n36798543_1905762649487105_5398058538499047424_n

Përshkrimi


Shitet iphone 6s 16gb Roze Gold Fullunlock Fabikisht i ri Bënë ne Çdo kartel të Kosovës .vala. ipko z.mobile. i ardhur nga Zvicra kurse sot ka ardhur në Kosovë posedon komplet paisjet shtes origjinale apple dhe ka Garancion 1 vitë të plot në apple store zurich deri 2019   Gjilan  tel  +38344376920   qmimi 199.euro


1038 total views, 1 today

  

Listing ID: 565b3f9ebebef58

Sponsored Links