Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shtepi ne Shitje

  • Rruga: 15 Nentori
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 26/03/2017 10:45 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
17505773_1229670157128117_2031081950_n
17554762_1229670173794782_178643957_n17506267_1229670133794786_1932111250_n17506336_1229670110461455_1759417773_n17506091_1229670073794792_13284031_n17506475_1229670053794794_727328053_n17467538_1229669830461483_599994659_n17555408_1229670023794797_87075678_n17555464_1229669923794807_303606358_n17555392_1229675387127594_209399860_n

Përshkrimi


Bellca Patundshmeri ka per Shitje;

Shtëpia në Rrugën 15 Nëntori në Preshevë.Shtëpia ka tri hyrje nga të gjitha anët e shtëpisë.Ka nje hapsire prej 300m2 dhe me oborr ku po ashtu gjendet edhe hapsira për veturë.

Kati përdhes :
2-Lokale te Leshuar me Qira
1- Dhome
1 -Kuzhinë
1 banjo
1 shpajz

Kati i parë :

2 Dhoma të Fjetjes
1 Dhomë të ndenjës
1 Kuzhinë
2 Banjo
3 Ballkona

Kati i dytë :

2 Dhoma të Fjetjes
1 Dhomë të ndenjës
1 Kuzhinë
1 Banjo
3 Ballkona

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

Fcb Bellça Patundshmëri shes-blej

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini apo tek Agjencioni per

Sigurimin e Automjeteve *ROYAL


899 total views, 2 today

  

Listing ID: 36458d79bd7118aa

Sponsored Links