Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shtepi ne Shitje

  • Rruga: 15 Nentori
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 06/09/2017 4:55 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
204689-500x375
262285-375x500572653-375x500459010-500x375861791-500x375471202-375x50046375-375x500

Përshkrimi


Bellca Patundshmeri ka per Shitje;

Shtepin ne Qender te Presheves, Rr:15 Nentori.apo tek

Qendra Afariste *ABAZI*

Objekti perbehet nga pjesa e banimit dhe 3 lokale.

Siperfaqja totale e Truallit perfshire Objektin eshte

384m2.

Bejme edhe ndrrim me ndonje prone ne Prishtine.

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

Fcb Bellça Patundshmëri shes-blej

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini ne Presheve


928 total views, 1 today

  

Listing ID: 60959b028783dc0a

Sponsored Links