Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shtepi ne Shitje

  • Rruga: 15 Nentori
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 16/09/2017 3:50 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
259849-375x500
602334-375x500493510-500x375925045-375x500966707-500x375513317-500x375610001-500x375136634-500x375897768-500x375

Përshkrimi


Agjensioni per Patundshmeri Bellca Presheve ofron per

shitje;

Shtëpia në Rrugën 15 Nëntori në Preshevë.Shtëpia ka tri

hyrje nga të gjitha anët e shtëpisë.Ka nje hapsire prej

300m2 dhe me oborr ku po ashtu gjendet edhe hapsira për

veturë.

Shtepija posedon 2 Lokale Afariste te leshuara me Qira

Kati përdhes :

1- Dhome

1 -Kuzhinë

1 banjo

1 shpajz

Kati i parë :

2 Dhoma të Fjetjes

1 Dhomë të ndenjës

1 Kuzhinë

2 Banjo

3 Ballkona

Kati i dytë :

2 Dhoma të Fjetjes

1 Dhomë të ndenjës

1 Kuzhinë

1 Banjo

3 Ballkona

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

Fcb/Agjensioni per Patundshmeri Bellca Presheve

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini


1020 total views, 1 today

  

Listing ID: 91859bd4854d4f4d

Sponsored Links