Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shtepi ne Shitje

  • Rruga: 15-NENTORI
  • Lokacioni: PRESHEVE
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 30/05/2018 4:29 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
777293-500x375
694508-500x375120633-375x500597800-500x375115603-375x500

Përshkrimi


Ofroj per Shitje;

Shtepin ne Qender te Presheves, Rr:15 Nentori.apo tek

Qendra Afariste *ABAZI*

Objekti perbehet nga pjesa e banimit dhe 3 lokale.

Siperfaqja totale e Truallit perfshire Objektin eshte

384m2.

Bejme edhe ndrrim me ndonje prone ne Prishtine.

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

Fcb/Agjensioni per Patundshmeri Bellca

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558


1992 total views, 1 today

  

Listing ID: 7515b0ed171a5063

Sponsored Links