Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shtepija ne Shitje

  • Rruga: 15-Nentori
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 17/07/2018 7:53 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
108552-500x375
142872-500x37593933-500x375848560-375x500192748-375x500

Përshkrimi


Ofroj per Shitje;

Shtepin ne Qender te Presheves, Rr:15 Nentori.apo tek

Qendra Afariste *ABAZI*

Objekti perbehet nga pjesa e banimit dhe 3 lokale.

Siperfaqja totale e Truallit perfshire Objektin eshte

384m2.

Bejme edhe ndrrim me ndonje prone ne Prishtine.

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

Fcb/Agjensioni per Patundshmeri Bellca

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558


832 total views, 2 today

  

Listing ID: 6395b4e491ba09cb

Sponsored Links