Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€810

Shtien te gjitha 810 euro

  • Rruga: Prva nova nr 23a
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 31/08/2022 8:31 pm
  • Skadon: 54 ditë, 6 orë
3DF342FF-2A7C-4E00-B226-098089C2FB03
A60BF2E1-DA51-416C-AB6E-1B6BB4CD13CC1CDD9823-11BD-4A9E-AE67-53168E26853F

Përshkrimi


Shiten 3 kauqa 3sha tavonina e dhomes dhe komodona e televizorit dhe televizori. Te gjitha se bashku 810 €.


728 total views, 1 today

  

Listing ID: 142630d202c451eb

Sponsored Links