Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,200

Sterilizuesi Vakuklav

  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 19/08/2018 3:08 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-c1b77e555be8d9fa9200e5422679e201-V

Përshkrimi


Shitet sterilizuesi i instrumenteve mjwkesore- Vakuklav, prodhim gjerman dhe ne gjendje perfekte.


709 total views, 1 today

  

Listing ID: 4025b7987e703b31

Sponsored Links