Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€3,499

Toyota Yaris 1.4 D4D

  • Lokacioni: Bilac
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Bujanoc
  • Postuar: 03/02/2017 8:33 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Auto Draft
Auto DraftAuto DraftAuto DraftAuto DraftAuto DraftAuto DraftAuto DraftAuto Draft

Përshkrimi


Shitet vetur ekonomike
Toyota Yaris 1.4 D4D
75 PS (55 KW) shpejtesi 5
Viti 2005
Harxhimet 4,2 l/100 km
Gomat;dimrit+veres komplet me bandash
Cmimi eshte fiks.
kontakt 0638250081 whatsapp
Ndrrime nuk bojm
per kilometrat dhe regjistrim shiko fotot


2351 total views, 2 today

  

Listing ID: 1535894e67b8681b

Sponsored Links