Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Troje ne Shitje

  • Rruga: Cagllavic Prishtine
  • Lokacioni: Prishtine
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 10000
  • Postuar: 14/03/2017 8:01 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
14874309501487430950-0124
14874309491487430949-769814874309491487430949-5406

Përshkrimi


Bellca Patundshmeri ka per shitje;

2 Troje me nga 3.6 Ari per Truall në Çagllavicë Trojet gjinden në Magjistralen Prishtinë-Shkup në kilometrin e parë prej Rrethit të Çagllavicës.

Trojet jane 200m prapa AUTOSALLONIT “ ENDRITI “.
Trojet jane te Pajisura me Infrastrukturë dhe kane Leje Ndërtimi.

Çmimi 10,500 Euro per Ari

Përmë shum info Rreth Ofertave tona na kont;

Fcb Bellça Patundshmëri shes-blej

mob.0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558

Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri

Gjindemi ne Rrugen.Zenel Ajdini apo tek Agjencioni per
Sigurimin e Automjeteve *ROYAL*


851 total views, 1 today

  

Listing ID: 6658c801844e6e8

Sponsored Links