Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

VAJIN E DUHUR PER MAKINEN TUAJ.

  • Rruga: Qemal Shehu nr 51
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 18/01/2018 4:28 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
G6nNx-oe
8fcd0e6a-8cb7-440b-acf1-b1444dd045ea-originalWTCTwente_Eurol-product-groupdownload26731058_10210822350583018_499192974936083775_nrs200_range_04

Përshkrimi


VAJI POPULLOR “EUROL” NGA HOLANDA TANI EDHE NE BALLKAN. MBI 40 VITE PERVOJE PUNE KOMPANIA HOLANDEZE “EUROL ” ME CILESI DHE KUALITET SHUM TE LARTE OFRON :

VAJIN E DUHUR PER MAKINEN TUAJ.

EUROL- PRESHEVE

CONTACT :

TAULANT ARIFI

Viber +37745886905

+381621763207


8534 total views, 2 today

  

Listing ID: 7455a60cb2a1ea3a

Sponsored Links