Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Vakum press

  • Lokacioni: Ferizaj
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 70000
  • Postuar: 03/03/2017 12:30 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
RISI-RISI-RISI--VAKUM-PRESS---Bejm-kompenzim (1)
Vacum-Press--VETEM-2999-EU

Përshkrimi


Prodhojm Vakum press per plastifikimin e mediapanit,
Mbi 100 cop te shitura anemban Kosoves dhe me gjere.
Experienc 10 vjeqare ne prodhimin e Vakum Presave.

Gjindemi ne Ferizaj


819 total views, 1 today

  

Listing ID: 45458b95bbbb5b0d

Sponsored Links