Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€130,000

Villa në shitje

  • Rruga: Platoni
  • Lokacioni: Hajvali/mbrapa spitali Austriak
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Kodi postar: 10000
  • Postuar: 29/12/2017 10:07 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_9693
IMG_9153IMG_9157IMG_9797IMG_9800IMG_9802IMG_9164

Përshkrimi


Villa është ndërtim i ri dhe e kompletuar për brenda dhe për jasht.
Ka pozicion shumë të mirë dhe jep ndjenjën e madhështisë.
Sipërfaqja e tokës është 5 ari.
Dimensionet e shtëpisë 12m X 11m.
Toka është në emër të pronarit dhe bartja mund të bëhet menjëherë.

Edhe ndërrimi me banesa në Prishtinë është i pranueshëm.


3900 total views, 1 today

  

Listing ID: 9725a4613da7d2e9

Sponsored Links