Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€8,000

Volkswagen GOLF 6 2.0 TDI 110ps

 • Rruga: raince
 • Lokacioni: raince
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 231800
 • Viti: 2009
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Zezë
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 26/04/2018 2:21 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
31363276_2093568220671058_4489260535455416320_n
31317960_2093568027337744_144827345193140224_n31306858_2093567577337789_3930039038848794624_n31318406_2093567890671091_6663633762514894848_n31351354_2093567317337815_6889719286198173696_n31317993_2093568260671054_3683500704808304640_n31369201_2093566997337847_3856555446949117952_n31369235_2093567237337823_8021306258021679104_n31351305_2092446984116515_922276228893769728_n31369058_2093568630671017_7317093584694411264_n

Përshkrimi


Vetura është ne gjendje të rregullt regjistrim ka deri 3/2019 vetura ka garancion ne kilometrazh dhe i ka te kryera te gjith serviset


2456 total views, 1 today

  

Listing ID: 105ae1e01c60282

Sponsored Links