Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1,900

Volkswagen Polo 1.0 MPI benzin

  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 27/01/2017 4:14 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_1113
IMG_1114IMG_1117IMG_1118IMG_1115IMG_1116

Përshkrimi


Shitet VW Polo 1.0 MPI benzin i sapo ardhur nga Gjermania , i doganuar dhe i regjistruar , regjistrim ka deri me 26.01.2018.Goma te dimrit te mira.Vetira gjendet ne fsh.Miratoc. Çmimi 1900 €


1425 total views, 1 today

  

Listing ID: 539588b6e1cf3376

Sponsored Links