Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

vw bora tdi

  • Lokacioni: rainc
  • Shteti: Serbia
  • Qyteti: Preshev
  • Postuar: 09/10/2017 6:46 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
BE9754D8-8BA7-4659-BBD5-F70691E6A583
CFFD4FA9-364E-4253-8F30-2BEC8C16F3588D430B42-EF03-447C-BA37-D795631795A5D097C11B-4D73-44FA-9395-9937C15424C2

Përshkrimi


i doganuar
viti 2002
klm 220.001
Ne emer te blersit
Prej Austrije
Me liber te servisit dhe kilometra te garantuara


1646 total views, 1 today

  

Listing ID: 24159dbc3f654dbc

Sponsored Links