Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth 1771

  • Anëtarësuar nga: 20/05/2017

Përshkrimi

IMG_20221211_172310

€650

Gaming Pc MSI

Shitet gaming Pc MSi 8 muaj i përdorur Sapphire RX 6700 XT 12GB GDDR6 NITRO + Msi b450 gaming plis Corsair rm750 Cmimi 650€

165 total views, 3 today

20180512_022021

€150

Alu fellne originall BMW 17″

Shes alu fellnet originall BMW 17″

846 total views, 0 today

IMG_3330

€10,500

BMW 318 dizel, 2009

Shitet BMW 318 d, viti 2009, km 164000.i servisuar rregullisht, ne gjendje te fabrikes. gume te reja. I regjistruar per nje vit. I garantuar

1513 total views, 0 today

IMG_3116

€3,200

Shitet Opel Meriva

Shitet opel meriva i doganuar nga Zvicra dhe i regjistruar, viti 2004, 196000 km, 1.8 benzin,me liber te servisit, te gjitha serviset i ka ne […]

828 total views, 1 today