Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Agim Brestovci

  • Anëtarësuar nga: 25/01/2020

Përshkrimi

Opell-Astra-1-6 (3)

€2,950

Opell Astra 1.6

Shiten opell astra ne gjendje shum te mir dhe pastert.11 muaj rexhistrim.

1737 total views, 0 today

Opell-Astra-1-6

€3,250

Opel Astra 1.6 Benzin vit 2005

Shes Opell Astra 1.6 Benzin i ardhur nga zvicra,i doganuar dhe i regjistruar ne emrin tim para nje muaji,ne gjendje super te mir.Shum i ruajtun […]

883 total views, 0 today